O mně

Čau všem na M-Blogu. Já jsem Martin a pocházím z jihočeského Tábora. Je tomu už pár let od doby, kdy jsem dokončil střední školu, a tehdy jsem měl o životě daleko jinou představu než teď. Pracovat až do důchodu, to pro mě byla předem určená cesta. Po nějakém čase v zaměstnání se všechno začalo trochu obracet. Začal jsem se více věnovat osobnímu rozvoji a čím dál víc mi docházelo, že mi něco v životě uniká. A proto, po dlouhém váhání, a i čekání, jsem se rozhodl vyměnit pohodlí kanceláře za roční pracovní pobyt na Novém Zélandu. Když jsem se tak rozhodl, mnoho lidí se mě ptalo, proč že tam vlastně jedu. Proč? Protože je fajn poznat, jak to chodí i jinde ve světě – hodně vám to potom otevře oči. A navíc, honit se za penězma a majetkem, nejsou hodnoty, které bych považoval za naplňující. Proč jsem si zvolil právě Nový Zéland? Na to se zaměřuji v článku „Z kanclu na Nový Zéland“.

Stejně tak jsem nedávno vyrazil do Kanady. Tahle země byla můj sen už dlouhou řadu let, ale dostal jsem se k ní až teď, v květnu 2021.

M-Blog vznikl jako nástroj pro sdílení zážitků z této cesty po světě. Forma blogu je ideální volba k tomu, jak mojí cestu přiblížit kamarádům a dalším lidem. Příspěvky a články z cesty za oceán budou tvořit většinu obsahu webu. Recenze a další články slouží pouze jako doplňující obsah.

“To see the world, things dangerous to come to, to see behind walls, draw closer, to find each other, and to feel. That is the purpose of life.”

Kontakt

Pokud mi chcete napsat zprávu, na něco se zeptat nebo třeba jen poklábosit, můžete mi napsat na Facebooku.

Komentáře jsou uzavřené